Bohaterowie

LYDIA BOYLE 
Charłaczka, zrządzeniem losu zmuszona zamieszkać w świecie, którego kompletnie nie rozumie i nie wie, czy chce zrozumieć, lecz jednocześnie bardzo ją do niego ciągnie. Upośledzony emocjonalnie wuj wcale jej do tego nie zachęca, Mimo to zazdrości kolegom posiadania różdżek, przez co decyzja matki o odcięciu się od magicznego świata zaczyna dręczyć ją coraz mocniej.
 LOGAN TURNER
Człowiek-zagadka, jeżeli ktoś rozpracował myśli tego chłopaka, to najprawdopodobniej było to dawno i nieprawda. Wszystko robi opieszale, czym doprowadza niektórych do szału, jednakże fizyczny flegmatyzm rekompensuje bystry umysł i nieoceniona kreatywność, jeżeli chodzi o różnorakie wymówki.
Z równowagi wyprowadza go tylko wścibstwo i czepialstwo, dlatego nikt nie wie, dlaczego tyle czasu spędza z Malfoyem.
SCORPIUS MALFOY
Służy radą o każdej porze, najchętniej wtedy, kiedy kompletnie sobie tego nie życzysz. Wytykanie palcem opanował do perfekcji, lubi odwracać kota ogonem i wzbudzać w innych poczucie winy.
Mimo wszystko dzieciak jest w porządku (zapamiętać: nazywanie go "dzieciakiem" niewskazane, jeżeli nie chce się spędzić popołudnia na wysłuchiwaniu listy z dowodami jego dojrzałości).

VICTOR BOYLE
Wuj, o którego istnieniu Lydia dowiedziała się nagle. Wszystko działo się pod wpływem impulsu i choć nie zrobił dobrego wrażenia, coś w jego aurze nie pozwala mu nie zaufać. Małomówny i skryty, nie zadaje zbyt wielu pytań ani na nie nie odpowiada.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz